22.05.2007 Підтвердження довгострокового кредитного рейтингу АКБ "Індустріалбанк" на рівні uaВВВ-(pi) з прогнозом “стабільний”

22.05.2007 національне рейтингове агентство "Рюрік", у результаті процедури оновлення, підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АКБ "Індустріалбанк" на рівні uaВВВ-(pi) з прогнозом “стабільний”.

 

Рейтинг Банку визначено за Національною рейтинговою шкалою, на що вказують літери "ua" у позначці кредитного рейтингу. Національна рейтингова шкала дозволяє виміряти розподіл кредитного ризику в економіці України без урахування суверенного ризику країни та призначена для використання на внутрішньому фінансовому ринку України.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності залежить від впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Знак „-” вказує на проміжну категорію рейтингу відносно основних категорій.

Приставка "pi" вказує, що рейтинг банку було визначено на основі доступної публічної інформації.

Прогноз „стабільний” вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рівня рейтингу у найближчій перспективі.

Визначаючим фактором, який сприяв підтвердженню кредитного рейтингу на рівні uaВВВ-(pi), є збереження основних тенденцій розвитку Банку, що були враховані при присвоєнні рейтингу . Певного зниження протягом аналізованого періоду (01.01.2004 – 01.01.2007) зазнали показники рентабельності, проте вони залишаються на прийнятному рівні.