16.10.2014 НРА «Рюрік» повідомляє про впровадження ПАТ «Агрокомбанк» системи дистанційного обслуговування «Інтернет-Банкінг»

В межах договору про рейтингове обслуговування, ПАТ «Агрокомбанк» повідомило Національне рейтингове агентство «Рюрік» про виникнення наступної особливої інформації:

«З жовтня 2014 року клієнти АгроКомБанк мають можливість підключитися до системи дистанційного обслуговування «Інтернет-Банкінг».

Нова система «Інтернет-Банкінг» від АгроКомБанк розрахована на клієнтів, які цінують свій час та бажають 24 години на добу 7 днів на тиждень керувати своїми коштами без відвідування банку».

Детальніше на офіційному сайті ПАТ «Агрокомбанк»

НРА «Рюрік» зазначає, що розвиток технологічного забезпечення для ефективного надання повного спектру банківських послуг та розширення клієнтської бази є позитивним фактором, який підтримує кредитний рейтинг Банку на рівні інвестиційної категорії.

На даний момент НРА «Рюрік» підтримує довгостроковий кредитний рейтинг позичальника ПАТ «Агрокомбанк» на рівні uaBBB інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» та рейтинг надійності вкладів на рівні r4+.


Перейти на персональну сторінку ПАТ «Агрокомбанк» на сайті НРА «Рюрік».