14.05.2007 Підвищення довгострокового кредитного рейтингу АКБ "Аркада" з uaВВВ- (pi) до uaВВВ (pi) з прогнозом “стабільний”

14.05.2007 національне рейтингове агентство "Рюрік", у результаті процедури оновлення, підвищило рівень довгострокового кредитного рейтингу АКБ "Аркада" з uaВВВ- (pi) до uaВВВ (pi) з прогнозом “стабільний”.

Рейтинг Банку визначено за Національною рейтинговою шкалою, на що вказують літери "ua" у позначці кредитного рейтингу. Національна рейтингова шкала дозволяє виміряти розподіл кредитного ризику в економіці України без урахування суверенного ризику країни та призначена для використання на внутрішньому фінансовому ринку України.

 

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.Рівень кредитоспроможності залежить від впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Приставка "pi" вказує, що рейтинг банку було визначено на основі доступної публічної інформації.

Прогноз „ стабільний ” вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рівня рейтингу у найближчій перспективі.

Підвищення рівня кредитного рейтингу АКБ "Аркада" з uaВВВ-(pi) до uaВВВ(pi) обумовлено збереженням основних позитивних тенденцій розвитку Банку, що були враховані при присвоєнні рейтингу, поряд з підвищенням значень показників ліквідності та покращенням забезпеченості кредитно-депозитних операцій.