16.05.2007 Підвищення довгострокового кредитного рейтингу АКБ "Надра" з uaА- (pi) до uaА (pi) з прогнозом “стабільний”

16.05.2007 національне рейтингове агентство "Рюрік", у результаті процедури оновлення, підвищило рівень довгострокового кредитного рейтингу АКБ "Надра" з uaА- (pi) до uaА (pi) з прогнозом стабільний”.

 

Рейтинг Банку визначено за Національною рейтинговою шкалою, на що вказують літери "ua" у позначці кредитного рейтингу. Національна рейтингова шкала дозволяє виміряти розподіл кредитного ризику в економіці України без урахування суверенного ризику країни та призначена для використання на внутрішньому фінансовому ринку України.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності чутливий до несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Приставка "pi" вказує, що рейтинг банку було визначено на основі доступної публічної інформації.

Прогноз „стабільний” вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рівня рейтингу у найближчій перспективі.

Підвищення рівня кредитного рейтингу АКБ "Надра" з uaА-(pi) до uaА(pi) обумовлено збереженням основних тенденцій розвитку Банку, що були враховані при присвоєнні рейтингу , поряд з покращенням показників рентабельності (рентабельність валових активів ROA зросла з 0,31% станом на 01.01.2006 до 1,81% станом на 01.01.2007, а рентабельність власного капіталу ROE – з 4,34% до 14,09%) при сталому пропорційному зростанні основних балансових показників.